Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brzeźno15:46
Mazurska15:47
Wczasy15:48
Dworska15:50
al. Hallera15:51
Grudziądzka15:53
Kolonia Uroda15:54
Kościuszki15:56
Mickiewicza15:57
Reja15:58
Wyspiańskiego
 
16:00
0 min.
 
Opera Bałtycka16:033 min.
 
Traugutta16:055 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:066 min.
 
Chodowieckiego16:077 min.
 
Brama Oliwska16:088 min.
 
Dworzec Główny16:1010 min.
 
Brama Wyżynna16:1212 min.
 
Okopowa16:1414 min.
 
Żabi Kruk16:1515 min.
 
Chmielna16:1616 min.
 
Akademia Muzyczna16:1717 min.
 
Brama Żuławska16:1919 min.
 
Głęboka16:2121 min.
 
Przeróbka16:2424 min.
 
Lenartowicza16:2525 min.
 
Sucharskiego16:2626 min.
 
Kaczeńce16:2727 min.
 
Lessowa16:2828 min.
 
Zimna16:2929 min.
 
Stogi Pasanil16:3131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy