Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Władysława IV13:33
Nowy Port Oliwska13:39
Przychodnia13:40
Rybołowców13:41
Kasztanowa13:42
Latarnia Morska13:43
Krasickiego13:45
Brzeźno13:46
Mazurska13:47
Wczasy13:48
Dworska13:50
al. Hallera13:51
Grudziądzka13:53
Kolonia Uroda13:54
Kościuszki13:56
Mickiewicza13:57
Reja13:58
Wyspiańskiego
 
14:00
0 min.
 
Opera Bałtycka14:033 min.
 
Traugutta14:055 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:066 min.
 
Chodowieckiego14:077 min.
 
Brama Oliwska14:088 min.
 
Dworzec Główny14:1010 min.
 
Brama Wyżynna14:1212 min.
 
Okopowa14:1414 min.
 
Żabi Kruk14:1515 min.
 
Chmielna14:1616 min.
 
Akademia Muzyczna14:1717 min.
 
Brama Żuławska14:1919 min.
 
Głęboka14:2121 min.
 
Przeróbka14:2424 min.
 
Lenartowicza14:2525 min.
 
Sucharskiego14:2626 min.
 
Kaczeńce14:2727 min.
 
Lessowa14:2828 min.
 
Zimna14:2929 min.
 
Stogi Pasanil14:3131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy