Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brzeźno10:53
Mazurska10:54
Wczasy10:55
Dworska10:57
al. Hallera10:58
Grudziądzka11:00
Kolonia Uroda11:01
Kościuszki11:03
Mickiewicza11:04
Reja11:05
Wyspiańskiego
 
11:07
0 min.
 
Opera Bałtycka11:103 min.
 
Traugutta11:125 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:136 min.
 
Chodowieckiego11:147 min.
 
Brama Oliwska11:158 min.
 
Dworzec Główny11:1710 min.
 
Brama Wyżynna11:1912 min.
 
Okopowa11:2114 min.
 
Żabi Kruk11:2215 min.
 
Chmielna11:2316 min.
 
Akademia Muzyczna11:2417 min.
 
Brama Żuławska11:2619 min.
 
Głęboka11:2821 min.
 
Przeróbka11:3124 min.
 
Lenartowicza11:3225 min.
 
Sucharskiego11:3326 min.
 
Kaczeńce11:3427 min.
 
Lessowa11:3528 min.
 
Zimna11:3629 min.
 
Stogi Pasanil11:3831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy