Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno21:07
Mazurska21:08
Wczasy21:09
Dworska21:11
al. Hallera21:12
Grudziądzka21:14
Kolonia Uroda21:15
Kościuszki21:17
Mickiewicza21:18
Reja21:19
Wyspiańskiego
 
21:21
0 min.
 
Opera Bałtycka21:232 min.
 
Traugutta21:254 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:265 min.
 
Chodowieckiego21:276 min.
 
Brama Oliwska21:287 min.
 
Dworzec Główny21:309 min.
 
Brama Wyżynna21:3211 min.
 
Okopowa21:3413 min.
 
Żabi Kruk21:3514 min.
 
Chmielna21:3615 min.
 
Akademia Muzyczna21:3716 min.
 
Brama Żuławska21:3918 min.
 
Głęboka21:4019 min.
 
Przeróbka21:4322 min.
 
Lenartowicza21:4423 min.
 
Sucharskiego21:4524 min.
 
Kaczeńce21:4625 min.
 
Lessowa21:4726 min.
 
Zimna21:4827 min.
 
Stogi Pasanil21:5029 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy