Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno18:14
Mazurska18:15
Wczasy18:16
Dworska18:18
al. Hallera18:19
Grudziądzka18:21
Kolonia Uroda18:22
Kościuszki18:24
Mickiewicza18:25
Reja18:26
Wyspiańskiego
 
18:28
0 min.
 
Opera Bałtycka18:302 min.
 
Traugutta18:324 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:335 min.
 
Chodowieckiego18:346 min.
 
Brama Oliwska18:357 min.
 
Dworzec Główny18:379 min.
 
Brama Wyżynna18:3911 min.
 
Okopowa18:4113 min.
 
Żabi Kruk18:4214 min.
 
Chmielna18:4315 min.
 
Akademia Muzyczna18:4416 min.
 
Brama Żuławska18:4618 min.
 
Głęboka18:4820 min.
 
Przeróbka18:5123 min.
 
Lenartowicza18:5224 min.
 
Sucharskiego18:5325 min.
 
Kaczeńce18:5426 min.
 
Lessowa18:5527 min.
 
Zimna18:5628 min.
 
Stogi Pasanil18:5830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy