Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno15:54
Mazurska15:55
Wczasy15:56
Dworska15:58
al. Hallera15:59
Grudziądzka16:01
Kolonia Uroda16:02
Kościuszki16:04
Mickiewicza16:05
Reja16:06
Wyspiańskiego
 
16:08
0 min.
 
Opera Bałtycka16:102 min.
 
Traugutta16:124 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:135 min.
 
Chodowieckiego16:146 min.
 
Brama Oliwska16:157 min.
 
Dworzec Główny16:179 min.
 
Brama Wyżynna16:1911 min.
 
Okopowa16:2113 min.
 
Żabi Kruk16:2214 min.
 
Chmielna16:2315 min.
 
Akademia Muzyczna16:2416 min.
 
Brama Żuławska16:2618 min.
 
Głęboka16:2820 min.
 
Przeróbka16:3123 min.
 
Lenartowicza16:3224 min.
 
Sucharskiego16:3325 min.
 
Kaczeńce16:3426 min.
 
Lessowa16:3527 min.
 
Zimna16:3628 min.
 
Stogi Pasanil16:3830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy