Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brzeźno06:46
Mazurska06:47
Wczasy06:48
Dworska06:50
al. Hallera06:51
Grudziądzka06:53
Kolonia Uroda06:54
Kościuszki06:56
Mickiewicza06:57
Reja06:58
Wyspiańskiego
 
07:00
0 min.
 
Opera Bałtycka07:033 min.
 
Traugutta07:055 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:066 min.
 
Chodowieckiego07:077 min.
 
Brama Oliwska07:088 min.
 
Dworzec Główny07:1010 min.
 
Brama Wyżynna07:1212 min.
 
Okopowa07:1414 min.
 
Żabi Kruk07:1515 min.
 
Chmielna07:1616 min.
 
Akademia Muzyczna07:1717 min.
 
Brama Żuławska07:1919 min.
 
Głęboka07:2121 min.
 
Przeróbka07:2424 min.
 
Lenartowicza07:2525 min.
 
Sucharskiego07:2626 min.
 
Kaczeńce07:2727 min.
 
Lessowa07:2828 min.
 
Zimna07:2929 min.
 
Stogi Pasanil07:3131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy