Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno10:34
Mazurska10:35
Wczasy10:36
Dworska10:38
al. Hallera10:39
Grudziądzka10:41
Kolonia Uroda10:42
Kościuszki10:44
Mickiewicza10:45
Reja10:46
Wyspiańskiego
 
10:48
0 min.
 
Opera Bałtycka10:502 min.
 
Traugutta10:524 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:535 min.
 
Chodowieckiego10:546 min.
 
Brama Oliwska10:557 min.
 
Dworzec Główny10:579 min.
 
Brama Wyżynna10:5911 min.
 
Okopowa11:0113 min.
 
Żabi Kruk11:0214 min.
 
Chmielna11:0315 min.
 
Akademia Muzyczna11:0416 min.
 
Brama Żuławska11:0618 min.
 
Głęboka11:0820 min.
 
Przeróbka11:1123 min.
 
Lenartowicza11:1224 min.
 
Sucharskiego11:1325 min.
 
Kaczeńce11:1426 min.
 
Lessowa11:1527 min.
 
Zimna11:1628 min.
 
Stogi Pasanil11:1830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy