Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brzeźno06:26
Mazurska06:27
Wczasy06:28
Dworska06:30
al. Hallera06:31
Grudziądzka06:33
Kolonia Uroda06:34
Kościuszki06:36
Mickiewicza06:37
Reja06:38
Wyspiańskiego
 
06:40
0 min.
 
Opera Bałtycka06:433 min.
 
Traugutta06:455 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:466 min.
 
Chodowieckiego06:477 min.
 
Brama Oliwska06:488 min.
 
Dworzec Główny06:5010 min.
 
Brama Wyżynna06:5212 min.
 
Okopowa06:5414 min.
 
Żabi Kruk06:5515 min.
 
Chmielna06:5616 min.
 
Akademia Muzyczna06:5717 min.
 
Brama Żuławska06:5919 min.
 
Głęboka07:0121 min.
 
Przeróbka07:0424 min.
 
Lenartowicza07:0525 min.
 
Sucharskiego07:0626 min.
 
Kaczeńce07:0727 min.
 
Lessowa07:0828 min.
 
Zimna07:0929 min.
 
Stogi Pasanil07:1131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy