Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Władysława IV05:39
Nowy Port Oliwska05:40
Przychodnia05:41
Rybołowców05:42
Kasztanowa05:43
Latarnia Morska05:44
Krasickiego05:46
Brzeźno05:47
Mazurska05:48
Wczasy05:49
Dworska05:51
al. Hallera05:52
Grudziądzka05:54
Kolonia Uroda05:55
Kościuszki05:57
Mickiewicza05:58
Reja05:59
Wyspiańskiego
 
06:01
0 min.
 
Opera Bałtycka06:032 min.
 
Traugutta06:054 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:065 min.
 
Chodowieckiego06:076 min.
 
Brama Oliwska06:087 min.
 
Dworzec Główny06:109 min.
 
Brama Wyżynna06:1211 min.
 
Okopowa06:1413 min.
 
Żabi Kruk06:1514 min.
 
Chmielna06:1615 min.
 
Akademia Muzyczna06:1716 min.
 
Brama Żuławska06:1918 min.
 
Głęboka06:2120 min.
 
Przeróbka06:2423 min.
 
Lenartowicza06:2524 min.
 
Sucharskiego06:2625 min.
 
Kaczeńce06:2726 min.
 
Lessowa06:2827 min.
 
Zimna06:2928 min.
 
Stogi Pasanil06:3130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy