Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno08:34
Mazurska08:35
Wczasy08:36
Dworska08:38
al. Hallera08:39
Grudziądzka08:41
Kolonia Uroda08:42
Kościuszki08:44
Mickiewicza
 
08:45
0 min.
 
Reja08:461 min.
 
Wyspiańskiego08:483 min.
 
Opera Bałtycka08:505 min.
 
Traugutta08:527 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:538 min.
 
Chodowieckiego08:549 min.
 
Brama Oliwska08:5510 min.
 
Dworzec Główny08:5712 min.
 
Brama Wyżynna08:5914 min.
 
Okopowa09:0116 min.
 
Żabi Kruk09:0217 min.
 
Chmielna09:0318 min.
 
Akademia Muzyczna09:0419 min.
 
Brama Żuławska09:0621 min.
 
Głęboka09:0823 min.
 
Przeróbka09:1126 min.
 
Lenartowicza09:1227 min.
 
Sucharskiego09:1328 min.
 
Kaczeńce09:1429 min.
 
Lessowa09:1530 min.
 
Zimna09:1631 min.
 
Stogi Pasanil09:1833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy