Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno05:35
Mazurska05:36
Wczasy05:37
Dworska05:39
al. Hallera05:40
Grudziądzka05:42
Kolonia Uroda05:43
Kościuszki05:45
Mickiewicza
 
05:46
0 min.
 
Reja05:471 min.
 
Wyspiańskiego05:493 min.
 
Opera Bałtycka05:515 min.
 
Traugutta05:537 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:548 min.
 
Chodowieckiego05:559 min.
 
Brama Oliwska05:5610 min.
 
Dworzec Główny05:5812 min.
 
Brama Wyżynna06:0014 min.
 
Okopowa06:0216 min.
 
Żabi Kruk06:0317 min.
 
Chmielna06:0418 min.
 
Akademia Muzyczna06:0519 min.
 
Brama Żuławska06:0721 min.
 
Głęboka06:0923 min.
 
Przeróbka06:1226 min.
 
Lenartowicza06:1327 min.
 
Sucharskiego06:1428 min.
 
Kaczeńce06:1529 min.
 
Lessowa06:1630 min.
 
Zimna06:1731 min.
 
Stogi Pasanil06:1933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy