Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno16:36
Mazurska16:37
Wczasy16:38
Dworska16:40
al. Hallera16:41
Grudziądzka16:43
Kolonia Uroda16:44
Kościuszki16:46
Mickiewicza
 
16:47
0 min.
 
Reja16:481 min.
 
Wyspiańskiego16:503 min.
 
Opera Bałtycka16:536 min.
 
Traugutta16:558 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:569 min.
 
Chodowieckiego16:5710 min.
 
Brama Oliwska16:5811 min.
 
Dworzec Główny17:0013 min.
 
Brama Wyżynna17:0215 min.
 
Okopowa17:0417 min.
 
Żabi Kruk17:0518 min.
 
Chmielna17:0619 min.
 
Akademia Muzyczna17:0720 min.
 
Brama Żuławska17:0922 min.
 
Głęboka17:1124 min.
 
Przeróbka17:1427 min.
 
Lenartowicza17:1528 min.
 
Sucharskiego17:1629 min.
 
Kaczeńce17:1730 min.
 
Lessowa17:1831 min.
 
Zimna17:1932 min.
 
Stogi Pasanil17:2134 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy