Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno11:33
Mazurska11:34
Wczasy11:35
Dworska11:37
al. Hallera11:38
Grudziądzka11:40
Kolonia Uroda11:41
Kościuszki11:43
Mickiewicza
 
11:44
0 min.
 
Reja11:451 min.
 
Wyspiańskiego11:473 min.
 
Opera Bałtycka11:506 min.
 
Traugutta11:528 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:539 min.
 
Chodowieckiego11:5410 min.
 
Brama Oliwska11:5511 min.
 
Dworzec Główny11:5713 min.
 
Brama Wyżynna11:5915 min.
 
Okopowa12:0117 min.
 
Żabi Kruk12:0218 min.
 
Chmielna12:0319 min.
 
Akademia Muzyczna12:0420 min.
 
Brama Żuławska12:0622 min.
 
Głęboka12:0824 min.
 
Przeróbka12:1127 min.
 
Lenartowicza12:1228 min.
 
Sucharskiego12:1329 min.
 
Kaczeńce12:1430 min.
 
Lessowa12:1531 min.
 
Zimna12:1632 min.
 
Stogi Pasanil12:1834 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy