Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno07:26
Mazurska07:27
Wczasy07:28
Dworska07:30
al. Hallera07:31
Grudziądzka07:33
Kolonia Uroda07:34
Kościuszki07:36
Mickiewicza
 
07:37
0 min.
 
Reja07:381 min.
 
Wyspiańskiego07:403 min.
 
Opera Bałtycka07:436 min.
 
Traugutta07:458 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:469 min.
 
Chodowieckiego07:4710 min.
 
Brama Oliwska07:4811 min.
 
Dworzec Główny07:5013 min.
 
Brama Wyżynna07:5215 min.
 
Okopowa07:5417 min.
 
Żabi Kruk07:5518 min.
 
Chmielna07:5619 min.
 
Akademia Muzyczna07:5720 min.
 
Brama Żuławska07:5922 min.
 
Głęboka08:0124 min.
 
Przeróbka08:0427 min.
 
Lenartowicza08:0528 min.
 
Sucharskiego08:0629 min.
 
Kaczeńce08:0730 min.
 
Lessowa08:0831 min.
 
Zimna08:0932 min.
 
Stogi Pasanil08:1134 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy