Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno07:06
Mazurska07:07
Wczasy07:08
Dworska07:10
al. Hallera07:11
Grudziądzka07:13
Kolonia Uroda07:14
Kościuszki07:16
Mickiewicza
 
07:17
0 min.
 
Reja07:181 min.
 
Wyspiańskiego07:203 min.
 
Opera Bałtycka07:236 min.
 
Traugutta07:258 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:269 min.
 
Chodowieckiego07:2710 min.
 
Brama Oliwska07:2811 min.
 
Dworzec Główny07:3013 min.
 
Brama Wyżynna07:3215 min.
 
Okopowa07:3417 min.
 
Żabi Kruk07:3518 min.
 
Chmielna07:3619 min.
 
Akademia Muzyczna07:3720 min.
 
Brama Żuławska07:3922 min.
 
Głęboka07:4124 min.
 
Przeróbka07:4427 min.
 
Lenartowicza07:4528 min.
 
Sucharskiego07:4629 min.
 
Kaczeńce07:4730 min.
 
Lessowa07:4831 min.
 
Zimna07:4932 min.
 
Stogi Pasanil07:5134 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy