Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno16:34
Mazurska16:35
Wczasy16:36
Dworska16:38
al. Hallera16:39
Grudziądzka16:41
Kolonia Uroda16:42
Kościuszki16:44
Mickiewicza
 
16:45
0 min.
 
Reja16:461 min.
 
Wyspiańskiego16:483 min.
 
Opera Bałtycka16:505 min.
 
Traugutta16:527 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:538 min.
 
Chodowieckiego16:549 min.
 
Brama Oliwska16:5510 min.
 
Dworzec Główny16:5712 min.
 
Brama Wyżynna16:5914 min.
 
Okopowa17:0116 min.
 
Żabi Kruk17:0217 min.
 
Chmielna17:0318 min.
 
Akademia Muzyczna17:0419 min.
 
Brama Żuławska17:0621 min.
 
Głęboka17:0823 min.
 
Przeróbka17:1126 min.
 
Lenartowicza17:1227 min.
 
Sucharskiego17:1328 min.
 
Kaczeńce17:1429 min.
 
Lessowa17:1530 min.
 
Zimna17:1631 min.
 
Stogi Pasanil17:1833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy