Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno16:14
Mazurska16:15
Wczasy16:16
Dworska16:18
al. Hallera16:19
Grudziądzka16:21
Kolonia Uroda16:22
Kościuszki16:24
Mickiewicza
 
16:25
0 min.
 
Reja16:261 min.
 
Wyspiańskiego16:283 min.
 
Opera Bałtycka16:305 min.
 
Traugutta16:327 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:338 min.
 
Chodowieckiego16:349 min.
 
Brama Oliwska16:3510 min.
 
Dworzec Główny16:3712 min.
 
Brama Wyżynna16:3914 min.
 
Okopowa16:4116 min.
 
Żabi Kruk16:4217 min.
 
Chmielna16:4318 min.
 
Akademia Muzyczna16:4419 min.
 
Brama Żuławska16:4621 min.
 
Głęboka16:4823 min.
 
Przeróbka16:5126 min.
 
Lenartowicza16:5227 min.
 
Sucharskiego16:5328 min.
 
Kaczeńce16:5429 min.
 
Lessowa16:5530 min.
 
Zimna16:5631 min.
 
Stogi Pasanil16:5833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy