Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brzeźno14:14
Mazurska14:15
Wczasy14:16
Dworska14:18
al. Hallera14:19
Grudziądzka14:21
Kolonia Uroda14:22
Kościuszki14:24
Mickiewicza
 
14:25
0 min.
 
Reja14:261 min.
 
Wyspiańskiego14:283 min.
 
Opera Bałtycka14:305 min.
 
Traugutta14:327 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:338 min.
 
Chodowieckiego14:349 min.
 
Brama Oliwska14:3510 min.
 
Dworzec Główny14:3712 min.
 
Brama Wyżynna14:3914 min.
 
Okopowa14:4116 min.
 
Żabi Kruk14:4217 min.
 
Chmielna14:4318 min.
 
Akademia Muzyczna14:4419 min.
 
Brama Żuławska14:4621 min.
 
Głęboka14:4823 min.
 
Przeróbka14:5126 min.
 
Lenartowicza14:5227 min.
 
Sucharskiego14:5328 min.
 
Kaczeńce14:5429 min.
 
Lessowa14:5530 min.
 
Zimna14:5631 min.
 
Stogi Pasanil14:5833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy