Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Władysława IV04:02
Nowy Port Oliwska04:03
Przychodnia04:04
Rybołowców04:05
Kasztanowa04:06
Latarnia Morska04:07
Krasickiego04:09
Brzeźno04:10
Mazurska
 
04:11
0 min.
 
Wczasy04:121 min.
 
Dworska04:143 min.
 
al. Hallera04:154 min.
 
Grudziądzka04:176 min.
 
Kolonia Uroda04:187 min.
 
Kościuszki04:209 min.
 
Mickiewicza04:2110 min.
 
Reja04:2211 min.
 
Wyspiańskiego04:2413 min.
 
Opera Bałtycka04:2615 min.
 
Traugutta04:2817 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:2918 min.
 
Chodowieckiego04:3019 min.
 
Brama Oliwska04:3120 min.
 
Dworzec Główny04:3322 min.
 
Brama Wyżynna04:3524 min.
 
Okopowa04:3726 min.
 
Żabi Kruk04:3827 min.
 
Chmielna04:3928 min.
 
Akademia Muzyczna04:4029 min.
 
Brama Żuławska04:4231 min.
 
Głęboka04:4433 min.
 
Przeróbka04:4736 min.
 
Lenartowicza04:4837 min.
 
Sucharskiego04:4938 min.
 
Kaczeńce04:5039 min.
 
Lessowa04:5140 min.
 
Zimna04:5241 min.
 
Stogi Pasanil04:5443 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy