Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   120   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   322   512   574   606   622   658   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   

Tramwaje 3
Dni powszednie
Stogi Pasanil22:45
Zimna22:46
Lessowa22:47
Kaczeńce22:48
Sucharskiego22:50
Lenartowicza22:51
Przeróbka22:52
Głęboka22:55
Brama Żuławska22:57
Akademia Muzyczna22:58
Chmielna22:59
Żabi Kruk23:00
Okopowa23:02
Brama Wyżynna23:04
Dworzec Główny23:06
Brama Oliwska23:08
Chodowieckiego23:09
Uniwersytet Medyczny23:10
Traugutta23:11
Opera Bałtycka23:13
Wyspiańskiego23:15
Reja23:16
Mickiewicza23:18
Kościuszki23:20
Kolonia Uroda23:21
Grudziądzka
 
23:22
al. Hallera– 23:24
Uczniowska– 23:25
Gdańska– 23:26
Sternicza– 23:27
Brzeźno– 23:28
Krasickiego– 23:29
Latarnia Morska– 23:31
Kasztanowa– 23:32
Na Zaspę– 23:33
Plac Wolności– 23:35
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)– 23:36