Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil23:22
Zimna23:23
Lessowa23:24
Kaczeńce23:25
Sucharskiego23:26
Lenartowicza23:27
Przeróbka23:27
Głęboka23:30
Brama Żuławska23:32
Akademia Muzyczna23:33
Chmielna23:34
Żabi Kruk23:35
Okopowa23:36
Brama Wyżynna23:38
Dworzec Główny23:40
Brama Oliwska23:42
Chodowieckiego23:43
Uniwersytet Medyczny23:44
Traugutta23:45
Opera Bałtycka23:46
Wyspiańskiego23:48
Reja23:49
Mickiewicza
 
23:50
0 min.
 
Kościuszki23:522 min.
 
Kolonia Uroda23:533 min.
 
Grudziądzka23:544 min.
 
al. Hallera23:566 min.
 
Uczniowska23:577 min.
 
Gdańska23:588 min.
 
Sternicza23:599 min.
 
Cz.,27.02
Pt.,28.02
Brzeźno00:0010 min.
 
Krasickiego00:0111 min.
 
Latarnia Morska00:0313 min.
 
Kasztanowa00:0414 min.
 
Na Zaspę00:0515 min.
 
Plac Wolności00:0717 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)00:0818 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy