Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil20:01
Zimna20:02
Lessowa20:03
Kaczeńce20:04
Sucharskiego20:06
Lenartowicza20:07
Przeróbka20:08
Głęboka20:11
Brama Żuławska20:13
Akademia Muzyczna20:14
Chmielna20:15
Żabi Kruk20:16
Okopowa20:18
Brama Wyżynna20:20
Dworzec Główny20:22
Brama Oliwska20:24
Chodowieckiego20:25
Uniwersytet Medyczny20:26
Traugutta20:27
Opera Bałtycka20:29
Wyspiańskiego20:32
Reja20:33
Mickiewicza
 
20:35
0 min.
 
Kościuszki20:372 min.
 
Kolonia Uroda20:383 min.
 
Grudziądzka20:394 min.
 
al. Hallera20:416 min.
 
Uczniowska20:427 min.
 
Gdańska20:438 min.
 
Sternicza20:449 min.
 
Brzeźno20:4611 min.
 
Krasickiego20:4712 min.
 
Latarnia Morska20:4914 min.
 
Kasztanowa20:5015 min.
 
Na Zaspę20:5116 min.
 
Plac Wolności20:5318 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)20:5419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy