Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil22:45
Zimna22:46
Lessowa22:47
Kaczeńce22:48
Sucharskiego22:50
Lenartowicza22:51
Przeróbka22:52
Głęboka22:55
Brama Żuławska22:57
Akademia Muzyczna22:58
Chmielna22:59
Żabi Kruk23:00
Okopowa23:02
Brama Wyżynna23:04
Dworzec Główny23:06
Brama Oliwska23:08
Chodowieckiego23:09
Uniwersytet Medyczny23:10
Traugutta23:11
Opera Bałtycka23:13
Wyspiańskiego23:15
Reja23:16
Mickiewicza
 
23:18
0 min.
 
Kościuszki23:202 min.
 
Kolonia Uroda23:213 min.
 
Grudziądzka23:224 min.
 
al. Hallera23:246 min.
 
Uczniowska23:257 min.
 
Gdańska23:268 min.
 
Sternicza23:279 min.
 
Brzeźno23:2810 min.
 
Krasickiego23:2911 min.
 
Latarnia Morska23:3113 min.
 
Kasztanowa23:3214 min.
 
Na Zaspę23:3315 min.
 
Plac Wolności23:3517 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:3618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy