Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil09:03
Zimna09:04
Lessowa09:05
Kaczeńce09:06
Sucharskiego09:08
Lenartowicza09:09
Przeróbka09:10
Głęboka09:13
Brama Żuławska09:15
Akademia Muzyczna09:16
Chmielna09:17
Żabi Kruk09:18
Okopowa09:20
Brama Wyżynna09:22
Dworzec Główny09:24
Brama Oliwska09:26
Chodowieckiego09:27
Uniwersytet Medyczny09:28
Traugutta09:29
Opera Bałtycka09:31
Wyspiańskiego
 
09:34
0 min.
 
Reja09:351 min.
 
Mickiewicza09:373 min.
 
Kościuszki09:395 min.
 
Kolonia Uroda09:406 min.
 
Grudziądzka09:417 min.
 
al. Hallera09:439 min.
 
Uczniowska09:4410 min.
 
Gdańska09:4511 min.
 
Sternicza09:4612 min.
 
Brzeźno09:4814 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy