Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil05:15
Zimna05:16
Lessowa05:17
Kaczeńce05:18
Sucharskiego05:20
Lenartowicza05:21
Przeróbka05:22
Głęboka05:25
Brama Żuławska05:27
Akademia Muzyczna05:28
Chmielna05:29
Żabi Kruk05:30
Okopowa05:32
Brama Wyżynna05:34
Dworzec Główny05:36
Brama Oliwska05:38
Chodowieckiego05:39
Uniwersytet Medyczny05:40
Traugutta05:41
Opera Bałtycka05:43
Wyspiańskiego
 
05:45
0 min.
 
Reja05:461 min.
 
Mickiewicza05:483 min.
 
Kościuszki05:505 min.
 
Kolonia Uroda05:516 min.
 
Grudziądzka05:527 min.
 
al. Hallera05:549 min.
 
Uczniowska05:5510 min.
 
Gdańska05:5611 min.
 
Sternicza05:5712 min.
 
Brzeźno05:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy