Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil08:07
Zimna08:08
Lessowa08:09
Kaczeńce08:10
Sucharskiego08:12
Lenartowicza08:13
Przeróbka08:14
Głęboka08:17
Brama Żuławska08:19
Akademia Muzyczna08:20
Chmielna08:21
Żabi Kruk08:22
Okopowa08:24
Brama Wyżynna08:26
Dworzec Główny08:28
Brama Oliwska08:30
Chodowieckiego08:31
Uniwersytet Medyczny08:32
Traugutta08:34
Opera Bałtycka08:36
Wyspiańskiego
 
08:39
0 min.
 
Reja08:401 min.
 
Mickiewicza08:423 min.
 
Kościuszki08:445 min.
 
Kolonia Uroda08:456 min.
 
Grudziądzka08:467 min.
 
al. Hallera08:489 min.
 
Uczniowska08:4910 min.
 
Gdańska08:5011 min.
 
Sternicza08:5112 min.
 
Brzeźno08:5314 min.
 
Krasickiego08:5415 min.
 
Latarnia Morska08:5617 min.
 
Kasztanowa08:5718 min.
 
Na Zaspę08:5819 min.
 
Plac Wolności09:0021 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)09:0122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy