Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil20:03
Zimna20:04
Lessowa20:05
Kaczeńce20:06
Sucharskiego20:08
Lenartowicza20:09
Przeróbka20:10
Głęboka20:13
Brama Żuławska20:15
Akademia Muzyczna20:16
Chmielna20:17
Żabi Kruk20:18
Okopowa20:20
Brama Wyżynna20:22
Dworzec Główny20:24
Brama Oliwska20:26
Chodowieckiego20:27
Uniwersytet Medyczny20:28
Traugutta20:29
Opera Bałtycka20:31
Wyspiańskiego
 
20:34
0 min.
 
Reja20:351 min.
 
Mickiewicza20:373 min.
 
Kościuszki20:395 min.
 
Kolonia Uroda20:406 min.
 
Grudziądzka20:417 min.
 
al. Hallera20:439 min.
 
Uczniowska20:4410 min.
 
Gdańska20:4511 min.
 
Sternicza20:4612 min.
 
Brzeźno20:4814 min.
 
Krasickiego20:4915 min.
 
Latarnia Morska20:5117 min.
 
Kasztanowa20:5218 min.
 
Na Zaspę20:5319 min.
 
Plac Wolności20:5521 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)20:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy