Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil06:43
Zimna06:44
Lessowa06:45
Kaczeńce06:46
Sucharskiego06:48
Lenartowicza06:49
Przeróbka06:50
Głęboka06:53
Brama Żuławska06:55
Akademia Muzyczna06:56
Chmielna06:57
Żabi Kruk06:58
Okopowa07:00
Brama Wyżynna07:02
Dworzec Główny07:04
Brama Oliwska07:06
Chodowieckiego07:07
Uniwersytet Medyczny07:08
Traugutta
 
07:09
0 min.
 
Opera Bałtycka07:112 min.
 
Wyspiańskiego07:145 min.
 
Reja07:156 min.
 
Mickiewicza07:178 min.
 
Kościuszki07:1910 min.
 
Kolonia Uroda07:2011 min.
 
Grudziądzka07:2112 min.
 
al. Hallera07:2314 min.
 
Uczniowska07:2415 min.
 
Gdańska07:2516 min.
 
Sternicza07:2617 min.
 
Brzeźno07:2819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy