Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil22:15
Zimna22:16
Lessowa22:17
Kaczeńce22:18
Sucharskiego22:20
Lenartowicza22:21
Przeróbka22:22
Głęboka22:25
Brama Żuławska22:27
Akademia Muzyczna22:28
Chmielna22:29
Żabi Kruk22:30
Okopowa22:32
Brama Wyżynna22:34
Dworzec Główny22:36
Brama Oliwska22:38
Chodowieckiego22:39
Uniwersytet Medyczny22:40
Traugutta
 
22:41
0 min.
 
Opera Bałtycka22:432 min.
 
Wyspiańskiego22:454 min.
 
Reja22:465 min.
 
Mickiewicza22:487 min.
 
Kościuszki22:509 min.
 
Kolonia Uroda22:5110 min.
 
Grudziądzka22:5211 min.
 
al. Hallera22:5413 min.
 
Uczniowska22:5514 min.
 
Gdańska22:5615 min.
 
Sternicza22:5716 min.
 
Brzeźno22:5817 min.
 
Krasickiego22:5918 min.
 
Latarnia Morska23:0120 min.
 
Kasztanowa23:0221 min.
 
Na Zaspę23:0322 min.
 
Plac Wolności23:0524 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:0625 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy