Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil20:25
Zimna20:26
Lessowa20:27
Kaczeńce20:28
Sucharskiego20:30
Lenartowicza20:31
Przeróbka20:32
Głęboka20:35
Brama Żuławska20:37
Akademia Muzyczna20:38
Chmielna20:39
Żabi Kruk20:40
Okopowa20:42
Brama Wyżynna20:44
Dworzec Główny20:46
Brama Oliwska20:48
Chodowieckiego20:49
Uniwersytet Medyczny20:50
Traugutta
 
20:51
0 min.
 
Opera Bałtycka20:532 min.
 
Wyspiańskiego20:565 min.
 
Reja20:576 min.
 
Mickiewicza20:598 min.
 
Kościuszki21:0110 min.
 
Kolonia Uroda21:0211 min.
 
Grudziądzka21:0312 min.
 
al. Hallera21:0514 min.
 
Uczniowska21:0615 min.
 
Gdańska21:0716 min.
 
Sternicza21:0817 min.
 
Brzeźno21:1019 min.
 
Krasickiego21:1120 min.
 
Latarnia Morska21:1322 min.
 
Kasztanowa21:1423 min.
 
Na Zaspę21:1524 min.
 
Plac Wolności21:1726 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)21:1827 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy