Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil20:01
Zimna20:02
Lessowa20:03
Kaczeńce20:04
Sucharskiego20:06
Lenartowicza20:07
Przeróbka20:08
Głęboka20:11
Brama Żuławska20:13
Akademia Muzyczna20:14
Chmielna20:15
Żabi Kruk20:16
Okopowa20:18
Brama Wyżynna20:20
Dworzec Główny20:22
Brama Oliwska20:24
Chodowieckiego20:25
Uniwersytet Medyczny20:26
Traugutta
 
20:27
0 min.
 
Opera Bałtycka20:292 min.
 
Wyspiańskiego20:325 min.
 
Reja20:336 min.
 
Mickiewicza20:358 min.
 
Kościuszki20:3710 min.
 
Kolonia Uroda20:3811 min.
 
Grudziądzka20:3912 min.
 
al. Hallera20:4114 min.
 
Uczniowska20:4215 min.
 
Gdańska20:4316 min.
 
Sternicza20:4417 min.
 
Brzeźno20:4619 min.
 
Krasickiego20:4720 min.
 
Latarnia Morska20:4922 min.
 
Kasztanowa20:5023 min.
 
Na Zaspę20:5124 min.
 
Plac Wolności20:5326 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)20:5427 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy