Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil16:07
Zimna16:08
Lessowa16:09
Kaczeńce16:10
Sucharskiego16:12
Lenartowicza16:13
Przeróbka16:14
Głęboka16:17
Brama Żuławska16:19
Akademia Muzyczna16:20
Chmielna16:21
Żabi Kruk16:22
Okopowa16:24
Brama Wyżynna16:26
Dworzec Główny16:28
Brama Oliwska16:30
Chodowieckiego16:31
Uniwersytet Medyczny16:32
Traugutta
 
16:34
0 min.
 
Opera Bałtycka16:362 min.
 
Wyspiańskiego16:395 min.
 
Reja16:406 min.
 
Mickiewicza16:428 min.
 
Kościuszki16:4410 min.
 
Kolonia Uroda16:4511 min.
 
Grudziądzka16:4612 min.
 
al. Hallera16:4814 min.
 
Uczniowska16:4915 min.
 
Gdańska16:5016 min.
 
Sternicza16:5117 min.
 
Brzeźno16:5319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy