Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil15:07
Zimna15:08
Lessowa15:09
Kaczeńce15:10
Sucharskiego15:12
Lenartowicza15:13
Przeróbka15:14
Głęboka15:17
Brama Żuławska15:19
Akademia Muzyczna15:20
Chmielna15:21
Żabi Kruk15:22
Okopowa15:24
Brama Wyżynna15:26
Dworzec Główny15:28
Brama Oliwska15:30
Chodowieckiego15:31
Uniwersytet Medyczny15:32
Traugutta
 
15:34
0 min.
 
Opera Bałtycka15:362 min.
 
Wyspiańskiego15:395 min.
 
Reja15:406 min.
 
Mickiewicza15:428 min.
 
Kościuszki15:4410 min.
 
Kolonia Uroda15:4511 min.
 
Grudziądzka15:4612 min.
 
al. Hallera15:4814 min.
 
Uczniowska15:4915 min.
 
Gdańska15:5016 min.
 
Sternicza15:5117 min.
 
Brzeźno15:5319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy