Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil14:17
Zimna14:18
Lessowa14:19
Kaczeńce14:20
Sucharskiego14:22
Lenartowicza14:23
Przeróbka14:24
Głęboka14:27
Brama Żuławska14:29
Akademia Muzyczna14:30
Chmielna14:31
Żabi Kruk14:32
Okopowa14:34
Brama Wyżynna14:36
Dworzec Główny14:38
Brama Oliwska14:40
Chodowieckiego14:41
Uniwersytet Medyczny14:42
Traugutta
 
14:44
0 min.
 
Opera Bałtycka14:462 min.
 
Wyspiańskiego14:495 min.
 
Reja14:506 min.
 
Mickiewicza14:528 min.
 
Kościuszki14:5410 min.
 
Kolonia Uroda14:5511 min.
 
Grudziądzka14:5612 min.
 
al. Hallera14:5814 min.
 
Uczniowska14:5915 min.
 
Gdańska15:0016 min.
 
Sternicza15:0117 min.
 
Brzeźno15:0319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy