Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil13:17
Zimna13:18
Lessowa13:19
Kaczeńce13:20
Sucharskiego13:22
Lenartowicza13:23
Przeróbka13:24
Głęboka13:27
Brama Żuławska13:29
Akademia Muzyczna13:30
Chmielna13:31
Żabi Kruk13:32
Okopowa13:34
Brama Wyżynna13:36
Dworzec Główny13:38
Brama Oliwska13:40
Chodowieckiego13:41
Uniwersytet Medyczny13:42
Traugutta
 
13:44
0 min.
 
Opera Bałtycka13:462 min.
 
Wyspiańskiego13:495 min.
 
Reja13:506 min.
 
Mickiewicza13:528 min.
 
Kościuszki13:5410 min.
 
Kolonia Uroda13:5511 min.
 
Grudziądzka13:5612 min.
 
al. Hallera13:5814 min.
 
Uczniowska13:5915 min.
 
Gdańska14:0016 min.
 
Sternicza14:0117 min.
 
Brzeźno14:0319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy