Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil12:40
Zimna12:41
Lessowa12:42
Kaczeńce12:43
Sucharskiego12:45
Lenartowicza12:46
Przeróbka12:47
Głęboka12:50
Brama Żuławska12:52
Akademia Muzyczna12:53
Chmielna12:54
Żabi Kruk12:55
Okopowa12:57
Brama Wyżynna12:59
Dworzec Główny13:01
Brama Oliwska13:03
Chodowieckiego13:04
Uniwersytet Medyczny13:05
Traugutta
 
13:07
0 min.
 
Opera Bałtycka13:092 min.
 
Wyspiańskiego13:125 min.
 
Reja13:136 min.
 
Mickiewicza13:158 min.
 
Kościuszki13:1710 min.
 
Kolonia Uroda13:1811 min.
 
Grudziądzka13:1912 min.
 
al. Hallera13:2114 min.
 
Uczniowska13:2215 min.
 
Gdańska13:2316 min.
 
Sternicza13:2417 min.
 
Brzeźno13:2619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy