Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil12:00
Zimna12:01
Lessowa12:02
Kaczeńce12:03
Sucharskiego12:05
Lenartowicza12:06
Przeróbka12:07
Głęboka12:10
Brama Żuławska12:12
Akademia Muzyczna12:13
Chmielna12:14
Żabi Kruk12:15
Okopowa12:17
Brama Wyżynna12:19
Dworzec Główny12:21
Brama Oliwska12:23
Chodowieckiego12:24
Uniwersytet Medyczny12:25
Traugutta
 
12:27
0 min.
 
Opera Bałtycka12:292 min.
 
Wyspiańskiego12:325 min.
 
Reja12:336 min.
 
Mickiewicza12:358 min.
 
Kościuszki12:3710 min.
 
Kolonia Uroda12:3811 min.
 
Grudziądzka12:3912 min.
 
al. Hallera12:4114 min.
 
Uczniowska12:4215 min.
 
Gdańska12:4316 min.
 
Sternicza12:4417 min.
 
Brzeźno12:4619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy