Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil11:20
Zimna11:21
Lessowa11:22
Kaczeńce11:23
Sucharskiego11:25
Lenartowicza11:26
Przeróbka11:27
Głęboka11:30
Brama Żuławska11:32
Akademia Muzyczna11:33
Chmielna11:34
Żabi Kruk11:35
Okopowa11:37
Brama Wyżynna11:39
Dworzec Główny11:41
Brama Oliwska11:43
Chodowieckiego11:44
Uniwersytet Medyczny11:45
Traugutta
 
11:47
0 min.
 
Opera Bałtycka11:492 min.
 
Wyspiańskiego11:525 min.
 
Reja11:536 min.
 
Mickiewicza11:558 min.
 
Kościuszki11:5710 min.
 
Kolonia Uroda11:5811 min.
 
Grudziądzka11:5912 min.
 
al. Hallera12:0114 min.
 
Uczniowska12:0215 min.
 
Gdańska12:0316 min.
 
Sternicza12:0417 min.
 
Brzeźno12:0619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy