Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil10:40
Zimna10:41
Lessowa10:42
Kaczeńce10:43
Sucharskiego10:45
Lenartowicza10:46
Przeróbka10:47
Głęboka10:50
Brama Żuławska10:52
Akademia Muzyczna10:53
Chmielna10:54
Żabi Kruk10:55
Okopowa10:57
Brama Wyżynna10:59
Dworzec Główny11:01
Brama Oliwska11:03
Chodowieckiego11:04
Uniwersytet Medyczny11:05
Traugutta
 
11:07
0 min.
 
Opera Bałtycka11:092 min.
 
Wyspiańskiego11:125 min.
 
Reja11:136 min.
 
Mickiewicza11:158 min.
 
Kościuszki11:1710 min.
 
Kolonia Uroda11:1811 min.
 
Grudziądzka11:1912 min.
 
al. Hallera11:2114 min.
 
Uczniowska11:2215 min.
 
Gdańska11:2316 min.
 
Sternicza11:2417 min.
 
Brzeźno11:2619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy