Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil09:20
Zimna09:21
Lessowa09:22
Kaczeńce09:23
Sucharskiego09:25
Lenartowicza09:26
Przeróbka09:27
Głęboka09:30
Brama Żuławska09:32
Akademia Muzyczna09:33
Chmielna09:34
Żabi Kruk09:35
Okopowa09:37
Brama Wyżynna09:39
Dworzec Główny09:41
Brama Oliwska09:43
Chodowieckiego09:44
Uniwersytet Medyczny09:45
Traugutta
 
09:47
0 min.
 
Opera Bałtycka09:492 min.
 
Wyspiańskiego09:525 min.
 
Reja09:536 min.
 
Mickiewicza09:558 min.
 
Kościuszki09:5710 min.
 
Kolonia Uroda09:5811 min.
 
Grudziądzka09:5912 min.
 
al. Hallera10:0114 min.
 
Uczniowska10:0215 min.
 
Gdańska10:0316 min.
 
Sternicza10:0417 min.
 
Brzeźno10:0619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy