Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil16:23
Zimna16:24
Lessowa16:25
Kaczeńce16:26
Sucharskiego16:28
Lenartowicza16:29
Przeróbka16:30
Głęboka16:33
Brama Żuławska16:35
Akademia Muzyczna16:36
Chmielna16:37
Żabi Kruk16:38
Okopowa16:40
Brama Wyżynna16:42
Dworzec Główny16:44
Brama Oliwska16:46
Chodowieckiego16:47
Uniwersytet Medyczny16:48
Traugutta
 
16:49
0 min.
 
Opera Bałtycka16:512 min.
 
Wyspiańskiego16:545 min.
 
Reja16:556 min.
 
Mickiewicza16:578 min.
 
Kościuszki16:5910 min.
 
Kolonia Uroda17:0011 min.
 
Grudziądzka17:0112 min.
 
al. Hallera17:0314 min.
 
Uczniowska17:0415 min.
 
Gdańska17:0516 min.
 
Sternicza17:0617 min.
 
Brzeźno17:0819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy