Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil12:03
Zimna12:04
Lessowa12:05
Kaczeńce12:06
Sucharskiego12:08
Lenartowicza12:09
Przeróbka12:10
Głęboka12:13
Brama Żuławska12:15
Akademia Muzyczna12:16
Chmielna12:17
Żabi Kruk12:18
Okopowa12:20
Brama Wyżynna12:22
Dworzec Główny12:24
Brama Oliwska12:26
Chodowieckiego12:27
Uniwersytet Medyczny12:28
Traugutta
 
12:29
0 min.
 
Opera Bałtycka12:312 min.
 
Wyspiańskiego12:345 min.
 
Reja12:356 min.
 
Mickiewicza12:378 min.
 
Kościuszki12:3910 min.
 
Kolonia Uroda12:4011 min.
 
Grudziądzka12:4112 min.
 
al. Hallera12:4314 min.
 
Uczniowska12:4415 min.
 
Gdańska12:4516 min.
 
Sternicza12:4617 min.
 
Brzeźno12:4819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy