Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil20:45
Zimna20:46
Lessowa20:47
Kaczeńce20:48
Sucharskiego20:50
Lenartowicza20:51
Przeróbka20:52
Głęboka20:55
Brama Żuławska20:57
Akademia Muzyczna20:58
Chmielna20:59
Żabi Kruk21:00
Okopowa21:02
Brama Wyżynna21:04
Dworzec Główny21:06
Brama Oliwska21:08
Chodowieckiego21:09
Uniwersytet Medyczny21:10
Traugutta
 
21:11
0 min.
 
Opera Bałtycka21:132 min.
 
Wyspiańskiego21:154 min.
 
Reja21:165 min.
 
Mickiewicza21:187 min.
 
Kościuszki21:209 min.
 
Kolonia Uroda21:2110 min.
 
Grudziądzka21:2211 min.
 
al. Hallera21:2413 min.
 
Uczniowska21:2514 min.
 
Gdańska21:2615 min.
 
Sternicza21:2716 min.
 
Brzeźno21:2817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy