Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil19:23
Zimna19:24
Lessowa19:25
Kaczeńce19:26
Sucharskiego19:28
Lenartowicza19:29
Przeróbka19:30
Głęboka19:33
Brama Żuławska19:35
Akademia Muzyczna19:36
Chmielna19:37
Żabi Kruk19:38
Okopowa19:40
Brama Wyżynna19:42
Dworzec Główny19:44
Brama Oliwska19:46
Chodowieckiego19:47
Uniwersytet Medyczny19:48
Traugutta
 
19:49
0 min.
 
Opera Bałtycka19:512 min.
 
Wyspiańskiego19:545 min.
 
Reja19:556 min.
 
Mickiewicza19:578 min.
 
Kościuszki19:5910 min.
 
Kolonia Uroda20:0011 min.
 
Grudziądzka20:0112 min.
 
al. Hallera20:0314 min.
 
Uczniowska20:0415 min.
 
Gdańska20:0516 min.
 
Sternicza20:0617 min.
 
Brzeźno20:0819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy