Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil13:23
Zimna13:24
Lessowa13:25
Kaczeńce13:26
Sucharskiego13:28
Lenartowicza13:29
Przeróbka13:30
Głęboka13:33
Brama Żuławska13:35
Akademia Muzyczna13:36
Chmielna13:37
Żabi Kruk13:38
Okopowa13:40
Brama Wyżynna13:42
Dworzec Główny13:44
Brama Oliwska13:46
Chodowieckiego13:47
Uniwersytet Medyczny13:48
Traugutta
 
13:49
0 min.
 
Opera Bałtycka13:512 min.
 
Wyspiańskiego13:545 min.
 
Reja13:556 min.
 
Mickiewicza13:578 min.
 
Kościuszki13:5910 min.
 
Kolonia Uroda14:0011 min.
 
Grudziądzka14:0112 min.
 
al. Hallera14:0314 min.
 
Uczniowska14:0415 min.
 
Gdańska14:0516 min.
 
Sternicza14:0617 min.
 
Brzeźno14:0819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy