Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil09:03
Zimna09:04
Lessowa09:05
Kaczeńce09:06
Sucharskiego09:08
Lenartowicza09:09
Przeróbka09:10
Głęboka09:13
Brama Żuławska09:15
Akademia Muzyczna09:16
Chmielna09:17
Żabi Kruk
 
09:18
0 min.
 
Okopowa09:202 min.
 
Brama Wyżynna09:224 min.
 
Dworzec Główny09:246 min.
 
Brama Oliwska09:268 min.
 
Chodowieckiego09:279 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:2810 min.
 
Traugutta09:2911 min.
 
Opera Bałtycka09:3113 min.
 
Wyspiańskiego09:3416 min.
 
Reja09:3517 min.
 
Mickiewicza09:3719 min.
 
Kościuszki09:3921 min.
 
Kolonia Uroda09:4022 min.
 
Grudziądzka09:4123 min.
 
al. Hallera09:4325 min.
 
Uczniowska09:4426 min.
 
Gdańska09:4527 min.
 
Sternicza09:4628 min.
 
Brzeźno09:4830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy