Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil23:22
Zimna23:23
Lessowa23:24
Kaczeńce23:25
Sucharskiego23:26
Lenartowicza23:27
Przeróbka23:27
Głęboka23:30
Brama Żuławska23:32
Akademia Muzyczna23:33
Chmielna23:34
Żabi Kruk
 
23:35
0 min.
 
Okopowa23:361 min.
 
Brama Wyżynna23:383 min.
 
Dworzec Główny23:405 min.
 
Brama Oliwska23:427 min.
 
Chodowieckiego23:438 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:449 min.
 
Traugutta23:4510 min.
 
Opera Bałtycka23:4611 min.
 
Wyspiańskiego23:4813 min.
 
Reja23:4914 min.
 
Mickiewicza23:5015 min.
 
Kościuszki23:5217 min.
 
Kolonia Uroda23:5318 min.
 
Grudziądzka23:5419 min.
 
al. Hallera23:5621 min.
 
Uczniowska23:5722 min.
 
Gdańska23:5823 min.
 
Sternicza23:5924 min.
 
So.,22.02
Nd.,23.02
Brzeźno00:0025 min.
 
Krasickiego00:0126 min.
 
Latarnia Morska00:0328 min.
 
Kasztanowa00:0429 min.
 
Na Zaspę00:0530 min.
 
Plac Wolności00:0732 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)00:0833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy