Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil20:45
Zimna20:46
Lessowa20:47
Kaczeńce20:48
Sucharskiego20:50
Lenartowicza20:51
Przeróbka20:52
Głęboka20:55
Brama Żuławska20:57
Akademia Muzyczna20:58
Chmielna20:59
Żabi Kruk
 
21:00
0 min.
 
Okopowa21:022 min.
 
Brama Wyżynna21:044 min.
 
Dworzec Główny21:066 min.
 
Brama Oliwska21:088 min.
 
Chodowieckiego21:099 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:1010 min.
 
Traugutta21:1111 min.
 
Opera Bałtycka21:1313 min.
 
Wyspiańskiego21:1515 min.
 
Reja21:1616 min.
 
Mickiewicza21:1818 min.
 
Kościuszki21:2020 min.
 
Kolonia Uroda21:2121 min.
 
Grudziądzka21:2222 min.
 
al. Hallera21:2424 min.
 
Uczniowska21:2525 min.
 
Gdańska21:2626 min.
 
Sternicza21:2727 min.
 
Brzeźno21:2828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy