Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil19:23
Zimna19:24
Lessowa19:25
Kaczeńce19:26
Sucharskiego19:28
Lenartowicza19:29
Przeróbka19:30
Głęboka19:33
Brama Żuławska19:35
Akademia Muzyczna19:36
Chmielna19:37
Żabi Kruk
 
19:38
0 min.
 
Okopowa19:402 min.
 
Brama Wyżynna19:424 min.
 
Dworzec Główny19:446 min.
 
Brama Oliwska19:468 min.
 
Chodowieckiego19:479 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:4810 min.
 
Traugutta19:4911 min.
 
Opera Bałtycka19:5113 min.
 
Wyspiańskiego19:5416 min.
 
Reja19:5517 min.
 
Mickiewicza19:5719 min.
 
Kościuszki19:5921 min.
 
Kolonia Uroda20:0022 min.
 
Grudziądzka20:0123 min.
 
al. Hallera20:0325 min.
 
Uczniowska20:0426 min.
 
Gdańska20:0527 min.
 
Sternicza20:0628 min.
 
Brzeźno20:0830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy